Rośliny w kosmetyce

Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej, wyd. PZWL

11 06W I części omówiono zagadnienia ogólne dotyczące budowy skóry i jej starzenia, część II zawiera charakterystykę surowców farmakognostycznych z uwzględnieniem mechanizmów działania składników roślinnych i ich zastosowania w kosmetykach przeciwstarzeniowych, w części III przedstawiono produkty i półprodukty kosmetyczne stosowane w kosmetykach przeciwstarzeniowych oraz w leczeniu dermatologicznym.

0
Musisz być zalogowany, by zagłosować.

Aloes. Dla zdrowia i urody, wyd. RM

07 13W książce znajdziesz przepisy na domowe kosmetyki (zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn) i leki z aloesu na różne dolegliwości. Podano w niej informacje na temat zastosowania aloesu w aromaterapii oraz w leczeniu licznych schorzeń.

0
Musisz być zalogowany, by zagłosować.

Czarny bez. Dla zdrowia i urody, wyd. RM

07 01Czarny bez to jedna z najważniejszych roślin leczniczych, w medycynie naturalnej znana jest od stuleci. Pomaga ona w przeziębieniach, łagodzi ból i stany zapalne, wzmacnia system odpornościowy. Przydaje się także do udzielania pierwszej pomocy w skaleczeniach, użądleniach, poparzeniach słonecznych i stłuczeniach

0
Musisz być zalogowany, by zagłosować.

Roślinne surowce kosmetyczne, wyd. Medpharm

03 07Roślinne surowce kosmetyczne to pierwsza część 2-tomowego kompendium wiedzy z zakresu składników chemicznych i surowców, głównie bakterii, glonów, grzybów, porostów i roślin naczyniowych, w których one występują i które mają znaczenie kosmetyczne, terapeutyczne lub dietetyczne.

0
Musisz być zalogowany, by zagłosować.
Neza GroupBeauty JobBaza Szkoleń Kosmetycznych i FryzjerskichBezpieczny GabinetCopywriting Kosmetyczny